Відомий російський коментатор на своїй конференції на rsport.ru поділився думкою щодо важливості національного кубку для столичного клубу, а також висловився стосовно можливого змінника Олега Блохіна на посаді головного тренера команди.
- Що скажете про гру Ленса? Не здається вам, що у нього 80% браку?
- Не здається. Але грати він може яскравіше.
- Не в курсі, якщо «Динамо» не виграє Чемпіонат України та Кубок, Суркіс все ж звільнить Блохіна? Потенційних змінників не знаєте (особливо з урахуванням подій в Україні, не кожен вже ризикне приїхати тренувати)?
- Я відповідав на це питання багато разів, і тут і в твіттері. Кубок не має ніякого значення. Ні, не знаю. Вважаю, що це все ж буде іноземець.