Віда: «Коли я побачив, як Гусєв лежить без тями у конвульсіях, мені стало страшно, як ніколи у житті»

Динамо Київ 2 Квітня, 12:10
Хорватський захисник «Динамо» Домагой Віда поділився своїми враженнями від страшного зіткнення Олега Гусєва з Денисом Бойком.

Домагой Віда дав інтерв'ю хорватським журналістам з порталу 24sata.hr:

- Ми всі були шоковані. Коли я побачив, що Гусєв лежить без тями у конвульсіях, я дуже злякався. Мені було страшно, як ніколи у житті. Слава Канкаві, який відреагував миттєво і, можливо, врятував Олегові життя.

Потім я підійшов до Джаби, і він показав мені сліди від зубів на пальцях. Видно, що йому було боляче. Я сказав йому, що він герой. Після гри я поговорив з Гусєвим. Йому стало значно краще. Він без проблем прийняв душ і полетів з нами до Києва. Як тільки ми прибули, його відразу відвезли до лікарні для подальшого обстеження.

Думаю, що воротареві «Дніпра» потрібно було діяти обережніше. Після гри, коли ми всі сиділи у роздягальні, увійшов Бойко аби вибачитися перед Гусєвим. Я бачив, що він дуже переживав.