Українські «зірки» естради та кіно зіграють у футбол з кримськими морпіхами

Динамо Київ 2 Квітня, 12:25
Футбольна команда зірок естради, кіно та бізнесу України, які об’єднані в футбольному клубі «Маестро», 3-го квітня зіграє товариський матч з хлопцями-морпіхами з батальйону морської піхоти з Феодосії, які відчайдушно захищали Крим від окупантів.

Про це 2 квітня написав у своєму блозі композитор та фронтмен групи «Танок на майдані Конго» Олександр Fozzey Сидоренко:

«Цей безпрецедентний матч пройде 3-го квітня на базі «Динамо» у Кончі-Заспі о 10:00, а вже наступного дня морські піхотинці відправляться на передову захищати нашу свободу. Не важливо хто отримає перемогу у цьому матчі, адже переможе Україна!», -

впевнений Fozzey

.