U-19. 7-й тур 2-го етапу. «Динамо» програє «Металісту»

Динамо Київ 2 Квітня, 13:46
У черговому матчі першості U-19 «біло-сині» поступилися вдома «Металісту».

«Динамо» - «Металіст» 1:2

Єдиний гол у нашій команді на 53-й хвилині з пенальті забив Любко.