У ситуації з Гусєвим головним було не розгубитися…

Динамо Київ 2 Квітня, 16:39
Момент, коли воротар «Дніпра» Денис Бойко зіткнувся з півзахисником «Динамо» Олегом Гусєвим під час матчу в Дніпропетровську досі у багатьох викликає жах і шок.

Гравець дніпропетровців Джаба Канкава найближче знаходився до місця події і добре бачив момент зіткнення, а також падіння динамівця, і, не роздумуючи поспішив йому на допомогу. Одним з перших, хто моментально зреагував на ситуацію і кинувся рятувати Олега, став нападник Роман Зозуля. До прибуття лікарів вони всіма силами тримали дихальні шляхи Гусєва відкритими, зберігаючи йому життя. На відео, знятому з камери позаду воріт, добре видно, яких зусиль це коштувало гравцям «Дніпра». Кореспонденту офіційного сайту «Динамо» (Київ) від одного з гравців, який приймав участь у поєдинку, і забажав залишитись невідомим вдалося дізнатися подробиці того, що відбувалося на полі, перш ніж Гусєва забрали в машину швидкої допомоги.

- Першим на те, що сталося, зреагував Джаба. Завданням же гравців «Дніпра» після того, як Бойко забрав м'яч, було почати швидку контратаку, тому більшість дивилася вже в протилежний бік. Джаба діяв, як справжній лікар. Рома також швидко підбіг, бачачи, що у всіх паніка. Джаба намагався розчепити зуби Олега, щоб тримати рот відкритим і не дати йому задихнутися. Щоб допомогти йому, Рома поставив між зубів потерпілого кулак, не даючи роту закритися, так, що на руці залишилися шрами від зубів. В цей момент підбіг Федецький і намагався зловити язик Олега, це було зробити непросто, адже він слизький. Дісталося і Канкаві, у якого виявився прокушений палець.

- З усього видно, що гравці в критичній ситуації діяли злагоджено, але з трибун здавалося, що навколо Олега справжній переполох...

- Ні, просто крику було дуже багато. Зозуля кричав: «Гусь, дихай, дихай!», «Тримайте рот відкритим, не відпускайте!». Потім підбігли доктора, зафіксували язик спеціальними щипчиками, схожими на палички для суші, і гравці відступили, бачачи, що Олега привели до тями. У тій ситуації головним було не розгубитися, адже більшість панікувала і впадала в ступор. Навіть підоспілі лікарі «Дніпра» в першу мить отетеріли. А футболісти ж не доктори, єдине, що вони знали - що в такій ситуації не можна було дозволити Олегу зімкнути зуби і закрити рот, бо все могло закінчитися дуже плачевно. Коли Гусєв прийшов до тями, лікарі допомогли йому піднятися, але, бачачи, що він похитується і погано орієнтується, знову поклали його в горизонтальне положення. У цей час динамівець бурмотів щось незрозуміле: «Куди ви? Я хочу грати», інше толком було незрозуміло. Київські доктора наділи йому на шию фіксуючу пов'язку і поклали на ноші, після чого відправили Олега в машину швидкої допомоги.

- Чи міг Денис Бойко в тому моменті зіграти акуратніше ?

- Дивують інтерв'ю деяких футболістів, які після матчу допустили думку, що Бойко міг це зробити спеціально. Там був суто ігровий момент, Денис не бачив Олега, тим більше, схожий момент був і біля протилежних воріт, коли Рибка коліном зачепив Матеуса після подачі кутового, добре, що не так сильно, і все обійшлося. Всі воротарі виходять на м'яч таким чином, це був просто ігровий стик, від якого ніхто не застрахований.