Федецький: «Будемо в Криму Коноплянку охороняти, щоб не вкрали»

Футбол України 2 Квітня, 18:09
Футболіст дніпропетровського «Дніпра» поспілкувався з журналістами про виїзну гру проти сімферопольської «Таврії».

Захисник дніпропетровського «Дніпра» Артем Федецький розповів про те, як команда буде добиратися на гру з сімферопольською «Таврією». В інтерв'ю кореспонденту XSPORT Руслану Виниченко футболіст збірної України заявив про те, що він як і раніше вважає Крим частиною України і їхати туди не боїться.

- Чи говорили вам, як ви будете добиратися на виїзну гру з «Таврією»?



- Наскільки відомо на сьогоднішній день, ми виїжджаємо в Сімферополь на автобусі вранці після тренування в п'ятницю.



- Як взагалі настрій в команді, їхати не страшно?



- Абсолютно ні. Для мене Крим був і залишається Україною, а не Росією. Чого я повинен боятися кудись їхати в своїй країні?



- Але ж відомі випадки, що й людей викрадають...



- Ну, значить будемо Коноплянку охороняти, щоб не вкрали (

сміється

). Дай Бог, буде все нормально, і ми будемо грати у футбол. Керівництво домовилося - все повинно бути нормально: нас пропустять, ми зіграємо і нас випустять.



- Чи не зв'язувалися, може бути, з Назаренком або з кимось ще, хто знаходиться в Криму зараз?



- Я нікому не дзвонив, може, хлопці у нас спілкувалися. Тільки з Кузнєцовим розмовляв з «Севастополя», він говорить все спокійно, все тихо. Те, що говорять по телевізору і пишуть в газетах - такого немає. Все нормально: діти по вулицях ходять, вікна хрестами не забивають. Крим, як жив, так і живе своїм життям. На кордоні поставили пости, а в містах все спокійно.