ФІФА застосувала санкції щодо «Барселони» за порушення регламенту міжнародних трансферів та реєстрації футболістів, молодших 18-ти років.
Каталонському клубу буде заборонено купувати футболістів під час двох найближчих трансферних вікон. Крім цього, «синьо-гранатові» зобов'язані будуть заплатити штраф у розмірі 450 тисяч швейцарських франків.
Повідомляється, що клубу дається 90 днів на врегулювання ситуації з неповнолітніми футболістами.