Екс-наставник харківського «Металіста»Мирон Маркевич розповів про своє бачення кількості команд УПЛ.
«16 команд – ідеальна цифра, але не для наступного сезону. Добрати необхідну кількість із першої ліги вважаю безперспективним варіантом. Ніхто не дасть фінансових гарантій. Зараз у першій лізі лідирує донецький «Олімпік». У кращому випадку на його матчі ходитимуть так, як на місцевий «Металург» – кілька тисяч. Розмови про футбольний бум у нефутбольних містах ними і залишаться. Одна річ прийти, як у Черкасах, на одну кубкову гру, а інша – ходити на ігри стабільно»,
- каже Мирон Богданович.
«Мій варіант – 12 команд мають грати в три кола. Фахівцям уже зараз треба думати над різноманітними технічними деталями такого чемпіонату. За кілька років маємо повернутися до повноцінного чемпіонату з 16 учасниками»
- вважає екс-наставник «Металіста».
Думки Віктора Грачова, Ігоря Яворського, Олександра Заварова та Олега Федорчука щодо того яким має бути наступний чемпіонат читайте у «Газеті по-українськи» від 8 квітня.