«12 команд мають грати в три кола» - Маркевич

Динамо Київ 2 Квітня, 19:11
Екс-наставник харківського «Металіста» Мирон Маркевич розповів про своє бачення кількості команд УПЛ.

Екс-наставник харківського «Металіста»Мирон Маркевич розповів про своє бачення кількості команд УПЛ.

«16 команд – ідеальна цифра, але не для наступного сезону. Добрати необхідну кількість із першої ліги вважаю безперспективним варіантом. Ніхто не дасть фінансових гарантій. Зараз у першій лізі лідирує донецький «Олімпік». У кращому випадку на його матчі ходитимуть так, як на місцевий «Металург» – кілька тисяч. Розмови про футбольний бум у нефутбольних містах ними і залишаться. Одна річ прийти, як у Черкасах, на одну кубкову гру, а інша – ходити на ігри стабільно»,

- каже Мирон Богданович.

«Мій варіант – 12 команд мають грати в три кола. Фахівцям уже зараз треба думати над різноманітними технічними деталями такого чемпіонату. За кілька років маємо повернутися до повноцінного чемпіонату з 16 учасниками»

- вважає екс-наставник «Металіста».

Думки Віктора Грачова, Ігоря Яворського, Олександра Заварова та Олега Федорчука щодо того яким має бути наступний чемпіонат читайте у «Газеті по-українськи» від 8 квітня.