«Суддівство в чемпіонаті України вирівнялося» - Рамос

Футбол України 2 Квітня, 19:13
Рівень суддівства в чемпіонаті України виріс.

Так вважає головний тренер «Дніпра»Хуанде Рамос, пише Чемпіон із посиланням на газету «Команда».

«Треба визнати, що ситуація з арбітражем дійсно нормалізувалася. Зараз нам нема на що скаржитися. Вважаю, суддівство вирівнялося, і сподіваюся, що тепер так буде завжди», - сказав він.

Звичайно, прокоментував епізод зіткнення півзахистника «Динамо» Олега Гусєва з воротарем «Дніпра» Денисом Бойком.

«Момент зіткнення нашого воротаря з Гусєвим взагалі розглядаю як ігровий і випадковий епізод. Ніякої навмисності і злого наміру в діях Бойка не було», - говорить Рамос.

Нагадаємо, раніше лікарі відзначили своєчасність наданої Олегу Гусєву на полі першої допомоги. Це зробив півзахистник «Дніпра» Джаба Канкава.