Олег Блохін: «У нас максимальні завдання у всіх турнірах»

Динамо Київ 3 Квітня, 10:13
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін поділився враженнями від жеребкування півфіналу Кубка України, в якому кияни зіграють з «Чорноморцем».

«Немає ніякої різниці, з ким битися за вихід у фінал - з одеситами, «гірниками» або командою другої ліги з Черкас. З досвіду минулих сезонів, зізнатися, не очікував, що жереб визначить нам в суперники «Шахтар».

Сюрпризу ж, як мені здається, у півфіналі можна чекати буквально від будь-якої команди, незалежно від рангу і досягнень. До того ж, завдання у нас у всіх внутрішніх турнірах однаково максимальні.

Слабких суперників на нинішній кубковій стадії не може бути за визначенням. І зовсім не факт, що «Шахтарю» не складе труднощів пройти команду другої ліги. Тому розраховувати на легкі матчі нам до кінця сезону не доводиться. А чи вдалою виявилася для нас ця подія - скажу вам після фіналу»,

- сказав Олег Блохін.