- Що я можу сказати? Складно коментувати події, які відносяться до розряду безперечних, що не викликають дискусій.
По-моєму, жереб зробив нормальний вибір.
- Кого він більше влаштовує: «Славутич» чи «Шахтар»?
- Думаю, мають бути задоволені обидві команди, причому, «Славутич» навіть більшою мірою. Поясню, чому. Черкаси отримали шанс на футбольне свято, в якому вони будуть брати участь разом з чемпіонами України.
Що стосується «Шахтаря», то відверто скажу: нам було все одно, з ким зустрічатися. Було б це «Динамо» чи «Чорноморець», ми грали б на «Донбас Арені», і наші глядачі не відчували б себе обділеними кубковими матчами, як це відбувається зараз.
- У перемозі над «Славутичем», який, діставшись півфіналу, вже встановив кубковий рекорд для клубів третього за рангом українського дивізіону, не сумніваєтеся?
- Ні, однак, можливі кубкові каверзи намагаюся тримати в розумі. Кубок на будь-якій стадії розіграшу і з будь-яким суперником вимагає уваги, і якщо вона присутня у достатній мірі, проблем бути не повинно.
- Пару фіналістів можете передбачити?
- Гадаю, в черговий раз це буде великий фінал, матч з найбажанішою для вболівальників вивіскою. Сподіваюся, одесити не образяться, але моя логіка така: «Чорноморець» втратив стільки сильних гравців, що навряд чи створить нерозв'язні проблеми для «Динамо».