Нагадаємо, захисник киян травмувався в середині березня у поєдинку проти «Таврії». Попри ушкоджений підколінний м`яз гравець проводить заняття в тренажерному залі, а найближчим часом лікарі мають визначитись із програмою, за якою він працюватиме в подальшому процесі одужання.
Лікар київського «Динамо» Леонід Миронов:
- Ми зробили Хачеріді контрольну магнітно-резонансну томографію. У нього відзначається значна позитивна динаміка в загоєнні м'яза і зв'язки. Ми йому даємо ще тиждень на остаточне відновлення, щоб все укріпилось і менш-більш остаточно зажило. Після цього він разом із тренером реабілітологом розпочне програму реабілітації. Це буде фізична реабілітація, оскільки в підсумку Хачеріді пропустить три тижні і навіть незважаючи на те, що весь цей час він інтенсивно займається в тренажерному залі, йому потрібно буде відновлювати кардіо-респіраторну витривалість з тренером із фізпідготовки вже безпосередньо на полі,
- сказав лікар «Динамо» в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».