Футбольний матч відбувся на тренувальній базі київського «Динамо» в Конча-Заспі.
Гра закінчилася нічийним рахунком 4:4 - команді зірок довелося відіграватися у другому таймі. Перший вони програвали з рахунком 3:0.
Вже сьогодні морські піхотинці, які залишили Крим, відбувають на нове місце постійної служби - до Миколаєва.
У Києві феодосійські морпіхи зіграли футбольний матч з зірками естради. ВІДЕО
У Києві відбувся товариський футбольний матч бійців феодосійського батальйону морської піхоти з командою співаків і шоуменів.