Екс-форвард київського "Динамо" продовжує активне ділитися зі своїми прихильниками ходом адаптації в новому клубі. Схоже на те, що Артем вже готовий стати лідером "Газіантепспору"
"Тут – відкритий футбол. Футболісти є хороші, але результат нікуди не годиться. Потрібно витягати "банду", - пише Артем.
Нагадаємо, що новий клуб Мілевського після чотирьох матчів чемпіонату Туреччини знаходитьсяна дні турнірної таблиці. Артем дебютує у наступному матчі проти "Акхісар Беледіє", - про це він написав у своєму "Інстаграмі".