Артем Федецький: «Як зіграють «Динамо» та «Металіст» - нам байдуже»

Динамо Київ 4 Квітня, 06:47
Захисник « Дніпра» Артем Федецький розповів про те, як в його команді ставляться до найближчого матчу конкурентів - «Динамо « і «Металіста» у Києві.

Захисник « Дніпра» Артем Федецький розповів про те, як в його команді ставляться до найближчого матчу конкурентів - «Динамо « і «Металіста» у Києві.

«Абсолютно все одно. Ми дивимося за собою, а на те, як виступають наші конкуренти, не звертаємо уваги. Потрібно дивитися на свою гру і на розбір дій тієї команди, з якою ми зустрічаємося в наступному турі, от і все. У нас лише один пріоритет - перемога в кожному матчі, а очки будемо рахувати в кінці сезону. Чи буду дивитися гру «Динамо» - «Металіст»? Якщо встигнемо повернутися з Криму, то, звичайно, хотілося б за нею поспостерігати «, - сказав Федецький в інтерв'ю MatchDay.