Леонід Буряк: «У команди Олега Блохіна немає права на помилку»

Динамо Київ 4 Квітня, 09:51
Відомий український тренер поділився своїми думками напередодні поєдинку «Динамо» - «Металіст».

- Третій тур поспіль уболівальникам не доводиться нудьгувати. Ось і цього разу вся увага буде прикута до Києва, де «Динамо» прийматиме «Металіст».

- Відсутність дефіциту яскравих і видовищних матчів тільки радує. Потрібно дивитися правді в обличчя - прем'єр-лізі сильно не вистачає поєдинків такого рівня, і вони, безсумнівно, тільки прикрашають турнір.

Кожний уболівальник любить футбол з якоїсь своєї причини: одні цінують гру за її красу, інші - за професіоналізм виконавців. Але точно знаю: всіх загалом приваблює інтрига і самовіддача на футбольному полі.

Не сумніваюся, що і зустріч «Динамо» з «Металістом» в цьому плані не буде винятком. Упевнений, якщо в столичній команді подумують легко впоратися з харків'янами, це буде серйозною помилкою. Так, у суперника є певні проблеми, але від цього «Металіст» не переставав бути граючої командою. У Києві у гостей буде певний простір, а підбір виконавців цілком дозволяє реалізувати можливості для контратак.

У команди Олега Блохіна зараз немає права на помилку - в кожному матчі потрібно здобувати очки.

- Згодні, що проти «Динамо» «Металіст» гратиме з більшим настроєм і завзяттям, ніж це було у зустрічі з «Шахтарем»?

- Команди прем'єр-ліги додають з кожним туром. Якщо спочатку футбол можна було назвати, скоріше, весняним, то зараз ситуація змінилася в кращу сторону. Упевнений, за тиждень «Металіст» цілком може додати у грі.

- Чи можна стверджувати, що для обох суперників майбутня зустріч буде певною мірою моментом істини?

- Турнірна таблиця в її нинішньому вигляді дещо вводить в оману, адже за втраченими очками «Металіст» випереджає «Динамо». Втім, у разі поразки харків'яни, на мій погляд, виключаться з боротьби за найвищі місця.

Фаворитом цього протистояння вважаю киян. При всіх наявних проблемах потрібно не забувати, що майбутній матч буде домашнім. Крім того за підбором виконавців «Динамо» зараз все ж трохи перевершує «Металіст», - цитує Буряка «СЕ».