Бойко покараний і з «Таврією» не зіграє

Динамо Київ 4 Квітня, 14:30
У воротах «Дніпра» буде Ян Лаштувка.

Відсутність Дениса Бойка в завтрашньому матчі з «Таврією» ніяк не пов'язана з моментом, в якому голкіпер «Дніпра» травмував Олега Гусєва. Покарання у матчі з «Динамо» мало вигляд жовтої картки і спіткало воротаря на 91-ій хвилині матчу. Арбітр Юрій Можаровський пред'явив Бойко «гірчичник» за затягування часу.

Картка виявилася у Дениса четвертою в сезоні, і за регламентом він повинен відбути дискваліфікацію в один матч. Так що, навіть якщо Бойко відправиться в Сімферополь з командою, в Криму він буде відпочивати, а не працювати,

повідомляє «Комсомольска Правда».