Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко для 1927.com.ua
спрогнозував результати 24-го туру української Прем’єр-ліги.
«Динамо» - «Металіст»
2-1
- Я сподіваюся, що «Динамо» виграє хоча б мінімально, бо потрібно зберегти можливість брати участь в чемпіонській гонці. Тут головне – перемога. Тим паче «Динамо» гратиме вдома. «Металіст» більше грає від оборони, але на даний момент харків’яни така команда, котра не може повністю оборонятися, і тому в них з'являються проблеми в захисті, а у киян при цьому буде можливість забити.
- Якщо «біло-сині» програють – для них гонку за чемпіонство завершено?
- Думаю, навіть якщо вони внічию зіграють, то можна буде так сказати. Їм необхідна тільки перемога.
Я думаю, що доля чемпіонства може вирішитися у матчі «Динамо» - « Шахтар», бо якщо «Шахтар» втратить очки в матчі з киянами, то «Дніпро» стане чемпіоном.
«Таврія» - «Дніпро»
0-2
- «Дніпро» бореться за чемпіонство - їм необхідна лише перемога. Зараз команда на ходу. Вони набрали хорошу форму. Буде впевнена перемога. «Дніпро» явний фаворит.
«Шахтар» - «Карпати»
2-0
- Я думаю «Шахтар» виграє. Тому що «гірники», як і «Дніпро», - головні претенденти на перше місце і їм необхідні лише перемоги.
«Говерла» - «Металург» Д.
1-0
- «Металург» в останніх турах дещо незрозуміло грає. Команді Грозного потрібні очки. Тому я думаю, фаворит в цій парі «Говерла».
«Чорноморець» - «Металург» З.
2-1
- «Чорноморцю» зараз необхідно вигравати вдома, тому що в них попереду будуть важкі матчі. «Металург» зараз не та команда.
«Зоря» - «Іллічівець»
2-1
- «Зоря» та «Іллічівець» - дві команди, яким особливо нічого не потрібно, Але «Зоря» на своєму полі постарається здобути перемогу.
Розмовляв – Станіслав Романов