Президент ФФУ Анатолій Коньков
прокоментував для телеканалу «Футбол 1» можливість переходу «Севастопол
я»
і
«Таврі
ї» в РПЛ.
«Я ще ні з ким не розмовляв на цю тему, де вони будуть грати. Я говорив з Блаттером. Він сказав однозначно, що вони повинні грати в чемпіонаті України. ФФУ ніколи не дасть такі гарантії будь-яким клубам, які беруть участь у чемпіонаті. Якщо вони покинуть чемпіонат самостійно, то не гратимуть ніде.
Вони - українські клуби, грають в українській лізі. Де вони будуть грати завтра? Сподіваюся, що в Україні. А де їм ще грати?».