«На сьогоднішній день київське «Динамо» вже є найбільш українською командою. Я більш ніж упевнений, що хлопці 95-го, 96-го, 97-го років народження, які сьогодні вже грають у «Динамо-2», U-19 і U-21, також будуть затребувані. Незабаром цей процес принесе результат і основному складу київського «Динамо».
«Мрія у хлопців повинна бути одна - потрапити в основний склад київського «Динамо» і склад збірної України. Це дуже складний, дуже довгий шлях, але якщо гравець поставив перед собою таку мету, звісно, він буде до неї йти», - сказав Іщенко журналістам телеканалу «Київ».