«Надійшла інфа від патріотів з міського УМВС - на сьогоднішній матч «Шахтар» - «Карпати» російські сепаратисти і агенти готують масове побоїще фанатів обох команд та вболівальників. Готують побиття всіх з українською символікою і взагалі всіх, хто буде в районі стадіону - звозять з області бандитів і за гроші наймають гопоту з області та сусідніх регіонів. Міліція дуже стривожена і не гарантує що зможе щось зробити - враховуючи відсутність дій з боку міліції на попередніх мітингах та акціях - це не дивно», - сказано в заяві.
Матч розпочнеться о 17:00.