Маркевич: «Динамо» потрібно реабілітуватися за поразку у Дніпропетровську»

Динамо Київ 5 Квітня, 12:37
Колишній тренер «Металіста» і збірної України - про центральний матч 24 туру Прем'єр-ліги «Динамо» - «Металіст».

Колишній тренер «Металіста» і збірної України - про центральний матч 24 туру Прем'єр-ліги.

«Харків'янам потрібно вигравати, інакше вони втратять останній шанс вклинитися в боротьбу за медалі, -

цитує екс-коуча команди Мирона Маркевича

Сегодня

. - «Динамо» ж потрібно реабілітувати себе після поразки в Дніпропетровську - ще одна невдача залишить їм примарні шанси на чемпіонство. В користь киян у цьому матчі два чинники. По-перше, своє поле. По-друге, кращий, на мій погляд, психологічний стан. Те, що минулого тижня вони перервали серію з трьох поразок від «Металіста», обігравши його в Кубку, повинно додати їм впевненості. Але від прогнозу утримаюся».