Федецький: «Було страшно проїжджати кордон»

Футбол України 5 Квітня, 13:57
Захисник «Дніпра» Артем Федецький про труднощі, які команда подолала по дорозі до Криму.

- Ми не думаємо про чемпіонство - на даний момент усі думки зосереджені на наступному матчі. Вже зараз ми забули про перемогу над «Таврією» і дивимося вперед. Дорога? Напевно, вплинула. Давно ми не їздили 10 годині на автобусі. Але вчасно дісталися і був час відпочити, підготуватися до гри.

- Як пройшла автобусна подорож до Криму?

- Було страшно проїжджати кордон - не вірилося, що таке може бути в Україні. Але приїхали в Сімферополь - і тут все спокійно, люди живуть своїм життям. Сепаратизму я не побачив.

- Що можете сказати про сьогоднішнього суперника?

- Ми розуміли, що гра буде непростою, що потрібно швидше забити м'яч. У перші п'ятнадцять-двадцять хвилин у нас було стільки моментів - все ж таки вдалося заштовхати м'яч, хоча було чотири-п'ять моментів стовідсоткових. Але добре, що перемогли, зіграли надійно позаду і змогли забити. Думаю, все закономірно, -

розповів Артем Федецький у інтерв'ю каналу «Футбол 2»

.