- Ми не думаємо про чемпіонство - на даний момент усі думки зосереджені на наступному матчі. Вже зараз ми забули про перемогу над «Таврією» і дивимося вперед. Дорога? Напевно, вплинула. Давно ми не їздили 10 годині на автобусі. Але вчасно дісталися і був час відпочити, підготуватися до гри.
- Як пройшла автобусна подорож до Криму?
- Було страшно проїжджати кордон - не вірилося, що таке може бути в Україні. Але приїхали в Сімферополь - і тут все спокійно, люди живуть своїм життям. Сепаратизму я не побачив.
- Що можете сказати про сьогоднішнього суперника?
- Ми розуміли, що гра буде непростою, що потрібно швидше забити м'яч. У перші п'ятнадцять-двадцять хвилин у нас було стільки моментів - все ж таки вдалося заштовхати м'яч, хоча було чотири-п'ять моментів стовідсоткових. Але добре, що перемогли, зіграли надійно позаду і змогли забити. Думаю, все закономірно, - розповів Артем Федецький у інтерв'ю каналу «Футбол 2»