Рибалка взяв участь у перемозі «Слована» над «Баніком»

Динамо Київ 5 Квітня, 18:15
У 23-му турі Гамбрінус-ліги «Слован» Ліберець вдома обіграв остравський «Банік» - 3:2.

Матч з аутсайдером чемпіонату залучив на трибуни арени «У Ніси» 4,444 глядачів і вийшов нелегким для господарів, які борються з «Теплице» і ФК «Млада Болеслав» не тільки за третє призове місце, але й за участь у наступному сезоні в Лізі Європи.

У підсумку підопічним Шилхави важливі три очки принесли точні удари Павелки (3, 51) і Шурала (15) на що гості зуміли відповісти лише гольовими завершеннями атак у виконанні Кукеца (42) і Баранека (57).

Орендований динамівець Сергій Рибалка провів свій 21-й матч в першості записавши у свій пасив на 54-й хвилині попередження (шосте у поточному чемпіонаті).

Свій наступний поєдинок «Слован» проведе 12 квітня на виїзді проти середняка «Пршибрама».