Ультрас киян на своїй сторінці «Вконтакте» опублікували наступне:
- Бажаючі придбати абонементи на ультрас-сектори зможуть це зробити з 18-30 до 19-00 біля фонтану Палацу Спорту. Ціна 70 грн.
ЗАВТРА МАТЧ БЕЗ ПІРО ... готуйтеся до матчу проти Шахтаря)))
При вході на ультрас-сектори зможете придбати:
Нову футболку «Слава нації» (120грн)
Кенгуру-ніндзя «WBC» розміри S і M (320грн)
Штани «ДК» розмір L і XL (230грн)
Набір стікерів «Фігурний» (30грн)
Набори магнітів: 4 шт за 15 грн
Журнали «Святослав», Книгу «Більше ніж гра».
Прохання вивчити до завтрашнього матчу приспів пісні Ярмака «22». Відео додається. Ось слова приспіву:
Моя страна не упадет на колени.
Города станут горой и поверь мне.
Не помешает нам никто свободой напиться,
Пока в каждом из нас живет душа украинца. (С)
***
+ Пам'ятаємо всі про перемир'я!!! Завтра до нас на виїзд приїдуть не «хорьки», а - Українці, Харків'яни. Ведіть себе відповідно.
Побачимося на трибунах!