Ідейє: «Відчуваючи постійний тиск при виконанні, я не зміг забити жодного гола»

Динамо Київ 6 Квітня, 06:10
Гравець «Динамо» Київ розповів, що зіткнувся з великим тиском та не зміг забити за збірну в Кубку Конфедерацій, бо не грав поруч з Еменіке.

«Можливо, якби Еменіке зіграв на Кубку Конфедерацій, я не зіткнувся з подібним тиском, з яким я мав нагоду зіткнутись. Оскільки Еменіке не було, всю увагу було звернуто на мене. Відчуваючи постійний тиск при виконанні, я не зміг забити жодного гола.

Коли багато людей очікують від вас чогось більшого, чиниться величезний тиск. Якщо при цьому у тебе щось не виходить – почуваєш себе найгіршим футболістом на Землі.

Тренер жалкував, що не було Еменіке і він був правий, адже Еменіке довів, що може багато користі приносити нашій збірній. Сподіваюсь, він буде в Бразилії», - цитує Ідейє

Sports Nigeria

.