Віхров: Не можу сказати, що «Динамо» обов’язково переможе «Металіст»

Динамо Київ 6 Квітня, 12:48
Футбольний експерт Костянтин Віхров поділився очікуваннями від матчу «Динамо» - «Металіст».

Футбольний експерт Костянтин Віхров поділився очікуваннями від матчу «Динамо» - «Металіст».

- Костянтине Львовичу, у кого кращі шанси на перемогу?

- Важко говорити про шанси. Рівень обох команд, як для України, високий. В «Динамо» та «Металіста» є достатньо хороших футболістів, які здатні показувати якісний футбол. «Металіст» трохи сповільнив просування по турнірній таблиці через усім відомі причини. Тим не менш, там дуже сильні гравці, які за умови проявлення вольових якостей, можуть добитися результат.

- Зважаючи на усім відомі проблеми харків’ян і те, що «Динамо» грає удома, схоже, кращі шанси на перемогу у киян?

- Якщо говорити про якийсь довгий відрізок чемпіонату, то у них справді кращі шанси. «Металісту» буде дуже важко боротися за перше місце. Але харків’яни можуть налаштуватися на один матч і вирвати перемогу. Тому не говорив би про те, що «Динамо» обов’язково переможе. Матч буде для киян важким. Це однозначно. Кубкова гра із харків’янами цьому підтвердження.

- Що скажете про зміни у «Динамо» у порівняні із осінню минулого року?

- На перший погляд, превалює рух футболістів. Восени не було руху із першої до останньої хвилини матчу. Весняні ж матчі показали, що команда добре фізично готова. Краще вдаються атакувальні дії. Хоча, вони не завжди послідовні, регулярно повторюються. Ну, і присутні помилки в центральній лінії обороні. На ці дві речі потрібно звернути увагу.