Стосовно можливого переїзду «Таврії» до чемпіонату Росії та кадрової перебудови з цього приводу.
- Гіпотетично, всі ці футболісти не можуть грати в чемпіонаті Росії. Всі вони легіонери, у нас немає жодного росіянина в команді. Багато з них живуть не в Криму. Кримчан у нас теж небагато. У кожного сім'я, вони хочуть грати там, де живуть. Мають на це повне право.
Не можна говорити про те, що всі вони отримають російське громадянство. У кожного своя політична позиція. Просто на даний момент вони професіонали і грають за команду «Таврія», от і все, - сказав гендиректор кримського клубу Олександр Бойцан у ефірі каналу «Футбол 1»