Виконуючий обов’язки головного тренера харківського «Металіста» Ігор Рахаєв на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку киянам в матчі 24-го туру УПЛ.
Хочу привітати «Динамо» з хорошою, гарною грою і з перемогою. Сьогодні ми наступили на ті ж «граблі», що і в минулих матчах. Як не крути, але все одно нашим півзахисникам потрібно відпрацьовувати в обороні. Через це і виникли наші провали.
– Які завдання ставляться після цієї поразки?
– Сьогоднішній матч програли конкурентам, які знаходяться вище за нас, але за чемпіонство боротимемось до кінця. Хоча дуже і дуже мізерні шанси у нас залишились на боротьбу.
– Ви вже з’ясували причину, чому команда в другому таймі в матчах з «Шахтарем» та «Динамо» значно здала?
– В фізичному плані ми не програли, лише в психологічному. Пропускаючи, потрібно зібрати волю в кулак і грати до кінця. В нас, на жаль, команда пропускає м’яч і опускає руки. Це найбільша причина.
– В чотирьох останніх матчах сім забитих і 12 пропущених м’ячів. Що трапилось з обороною команди?
– Я вже говорив про це. Ми вже розмовляли з гравцями. Оборона розпочинається від нападників, а закінчується воротарем. На жаль, в нас не всі розуміють, що при втраті м’яча потрібно бігти в оборону.
– Чому не потрапив у заявку Дієго Соуза?
–Травма, яку він отримав, не дає йому можливості на всі 100% грати.