Блохін: «Пропущений гол подіяв на команду ще краще, ніж те, що я говорив»

Динамо Київ 6 Квітня, 19:45
Післяматчевий коментар коуча «біло-синіх» Олега Блохіна.

- Яких емоцій в сьогоднішній грі було більше: позитивних чи негативних?

- Думаю, були і позитивні, і негативні емоції.

- Як оціните гру експериментальної пари центральних захисників?

- Мені просто нікуди було діватися, адже випали всі центральні захисники. Тому ми вибрали Вукоєвича, якого награвали на зборах.

- У заявці не виявилося Брауна Ідейє, що з ним?

- Він теж травмований. У нас не грали чотири футболісти основи: Ідейє, Гусєв, Драгович і Хачеріді. Вибору особливого не було...

- Якою була ваша установка, щоб змінити рахунок 2:2 на переможний?

- За рахунку 2:1 наша команда глибоко «сіла» і перевага перейшла до «Металіста». Ми спробували відсунути гру від воріт, але виявилося, що пропущений гол подіяв на команду ще краще, ніж те, що я говорив.

- Можливо, виділите когось зі своїх гравців сьогодні?

- Думаю, сьогодні здорово зіграла вся команда, -

розповів Олег Блохін у ефірі каналу «2+2»

.