- Андрію, як вам гра?
- Чудова гра, я думаю, що всім уболівальникам сподобалось. Відкрита гра, багато моментів... Я отримав велике задоволення від поєдинку.
- Коли був переломний момент в матчі?
- Думаю, коли ми забили третій м’яч, а до цього була дуже серйозна боротьба.
- Чому «Динамо», повівши в рахунку, потім «збавляє оберти»?
- Мені також це не подобається. Тут свою роль грає психологія, починаєш грати по рахунку. Я вважаю, що так не потрібно грати.
- Як оціните роботу суддівської бригади?
- На мою думку, суддя відсудив не дуже добре, мінімум три пенальті було...
- А видалення Вукоєвича?
- Мабуть, воно справедливе, тому що гравець «Металіста» міг виходити сам-на-сам з голкіпером.
- З Велозу все в порядку?
- Я не можу сказати точно, я ж не лікар. Він начебто приземлився якось невдало. Думаю, завтра буде все відомо.
- Вихід Селіна передбачався спочатку чи він вийшов тільки через вилучення?
- Наскільки я знаю, він вчора за дубль зіграв хвилин сімдесят чи вісімдесят. Думаю, навряд чи тренер планував його випускати сьогодні, але так склалася ситуація.
- Як вам підтримка трибун?
- Чудово, дякую всім уболівальникам, що прийшли, підтримали. Звичайно ж, футбол для глядачів, тому краще грати, коли стадіон повний, ніж при порожніх трибунах.
- Чого очікуєте від наступного матчу з «Карпатами» у Львові?
- Дуже важкої гри, у Львові нікому легко не буває. Будемо битися за три очки, у нас іншого вибору немає – якщо десь втратимо очки, то про чемпіонство можна забути.
- Задоволені, що в кубку вам доведеться грати з «Чорноморцем»?
- Якщо чесно, то для мене немає значення із ким грати. Потрібно всіх обігрувати і йти далі.
- Після матчу з «Карпатами» команду чекає зустріч з «Шахтарем». У вас половина складу на жовтих картах. Ви пам’ятаєте про це?
- Звичайно. Я сьогодні про це пам’ятав, але іноді важко стримувати емоції, хочеться піти в боротьбу. Трошки себе стримуєш, і це не дає повноцінно йти в боротьбу.
Автор фото: Губань Ілля