Блохін: «В наступному матчі я буду грати»

Динамо Київ 6 Квітня, 19:57
Головний тренер «Динамо» Олег Блохін після перемоги над «Металістом» з рахунком 4:2 на післяматчевій прес-конференції відповів на питання журналістів.

- Я думаю, що цей футбол, швидше за все, для глядачів: він вийшов дуже цікавим та забавним. Ми побачили велику кількість моментів та голів. Хочу подякувати вболівальникам, яких сьогодні прийшло майже 40 тисяч. Це була хороша підтримка.Також хочу подякувати команді, котра сьогодні билася, грала і таки перемогла. Я думаю, що ми все-таки мали більшу перевагу над «Металістом» за винятком другого тайму, коли глибоко сіли в оборону, і гості зрівняли рахунок. Пропущений м'яч вплинув на команду, вона пішла вперед і створила моменти. Вважаю, що суддя повинен був призначити ще два пенальті і, вважаю, що він не зарахував чистий гол. Саме тому матч міг скластися зовсім по-іншому.

– Наскільки серйозна травма у Драговича? І хто тепер буде грати замість Вукоєвича, який сьогодні отримав червону картку?

– У наступному матчі я буду грати

(посміхається).

– Хто гратиме в центрі оборони у наступному матчі: Сидорчук чи Селін?

– Не знаю. Драгович пропустить 2 тижні, з Гусєвим незрозуміло. Ідейє отримав травму, Хачеріді теж хворий. Тепер Вукоєвич отримав червону картку. Що ж... потрібно щось придумувати в обороні, але до безкінечності придумувати неможливо. Враховуючи, що попереду важкі матчі з «Карпатами» та «Шахтарем»: кінець чемпіонату. Але так вийшло… Що тут вже можна зробити? Як бачимо, снаряд в одну лунку, все-таки, «влучає». Але ще раз кажу, що це можливо згуртувало колектив. Хлопці билися за тих, хто не може грати.

– Як вважаєте, чи порушилася злагодженість у грі команди після травми Гусєва? Коли він повернеться?

– Я ж уже вам відповів, що він повернеться через 2 тижні. Щодо злагодженості... чому зникла? Якщо Гусєва немає, то нам все одно потрібно грати. Немає також Хачеріді та Драговича. Що я можу зробити? Що є те і є. Є молоді хлопці. Як ви бачили, сьогодні у нас на заміні сиділи лише одні українці. Але кидати їх в таку гру теж важко. Потрібно грати. Одинадцять людей повинні виходити на футбольне поле. Тому потрібно приймати ситуацію такою, якою вона є, і гідно виходити з неї. Боротися - по-іншому не вийде.

– До зимової перерви в основному складі часто грав Безус. Чому зараз він залишається в запасі?

– Скільки Безус грав в основному складі? Якщо ти задаєш запитання головному тренеру (

звертається до дитини

), то ти повинен підготуватись, порахувати скільки ігор зіграв Роман... Аж тоді це запитання буде більш професійне. Друге: Я хочу тобі роз`яснити на майбутнє, що головний тренер вибирає склад і несе за нього відповідальність. На даний момент, я вважаю, що Безус поступається тим гравцям, котрі виходять на футбольне поле.

– Чи зміг Джермейн Ленс повноцінно замінити Гусєва?

– Хлопці, це вам оцінювати. Ми будемо розбирати. Наразі я не готовий відповісти на це запитання, бо це буде суб'єктивна оцінка. У нас будуть дані, розгляд матчу, і тоді я зможу більш об'єктивно відповісти на це питання. З огляду на те, що Гусєва немає - годі й обговорювати, а якби він був, то могли б обговорити, а зараз...

– Обидва матчі з «Металістом» вийшли «валідольними»…

– Ну я ж уже говорив, що для глядачів - це дуже цікаво, адже сьогодні рахунок міг бути 7:4. Коли ми в Дніпрі програли, я теж говорив, що рахунок на табло. Що я ще міг скзаати? Для тренера це була важка гра, а для глядачів - це дуже добре. Велика кількість моментів, шість м'ячів. Інша справа, що команда грає і створює моменти - це добре. Отримуєш задоволення, коли команда виграла і показала хороший футбол. Щоб завжди так було!

Фотосесія із моряками:

Автор фото: Губань Ілля