Орендований із київського «Динамо» голкіпер дніпропетровського «Дніпра» Денис Бойко кається за свій страшний вчинок у матчі тижневої давнини.
- Я практично не спав. Мене ця ситуація сильно мучила. Складно це все пояснювати. Всі мені говорили, мовляв, все, ситуація пішла, всі живі...
Мене запитували, чи має для мене матч з «Динамо» принципове значення, і я сказав, що ні. Коли я виходжу на поле, я просто повністю концентруюся на грі.
Є навички, які присутні, і в певному віці їх складно змінити. Я крикнув, що йду на м'яч. І після того, коли крикнув, дуже складно було вже стримати цю енергію. Якби я знав, що можна уникнути стику, я б, можливо, і не пішов у цей стик.
Я відразу ж після інциденту сходив до церкви, поставив свічку. Сказав спасибі за те, що вдалося уникнути найгірших наслідків. На все воля Божа. Слава Богу, що всі живі і здорові.
Хотілося написати записку: «Олеже, вибач мене за те, що завдав тобі травми... Це було ненавмисно і я дуже шкодую... Повертайся на футбольне поле швидше, щоб радувати вболівальників», - цитує Дениса Бойка Footboom.com