«Ми побачили хороший футбол у виконанні обох команд. В моєму випадку, звичайно, «Металіст» розчарував, а «Динамо» виграло цілком заслужено.
«Металіст» зараз не готовий грати на рівних з «Шахтарем», «Динамо». Їм варто розпочинати будувати гру від оборони. Потрібно не забувати про захист. Це все йде ще від зборів – той не приїхав, той запізнився, той приїхав і поїхав.
Коли приходить новий тренер, у нього має бути власна думка про гру. Власна позиція. Так як було раніше – вже не працюватиме», - сказав кандауров в ефірі «Профутболу».