«Таким командам як «Динамо» Київ завдання не потрібно ставити. Тут завдання одне – чемпіонство, золоті медалі. Я згоден, що без зривів жодна команда пройти не зможе. Але говорити, що одну гру ми виграємо, а іншу зіграємо на нічию – жодна команда не ставить такі завдання. Кожна команда, перед кожною грою, має ставити завдання перемогти. Якщо не вийшло – потрібно шукати причини», - сказав Нагорняк в ефірі «Профутболу».
Сергій Нагорняк: «Таким командам як «Динамо» Київ завдання не потрібно ставити»
Футбольний експерт телеканалу 2+2 Сергій Нагорняк вважає, що в «Динамо», як і в інших великих клубів теж можуть бути зриви, але завдання в команди – завжди одне…