Олександр Шовковський: «Бойко міг уникнути зіткнення з Гусєвим»

Динамо Київ 7 Квітня, 13:24
Капітан київського «Динамо» Олександр Шовковський у ефірі програми «Профутбол» прокоментував зіткнення півзахисника «біло-синіх» Олега Гусєва з голкіпером «Дніпра» Денисом Бойком.

- Давайте почнемо з того, що я вже грав і тренувався з Бойком. Я знаю манеру його дій, як він грає. З упевненістю на 99,9% упевнений, що в його діях наміру не було. Це другий епізод, який приходить мені на пам'ять, коли воротар грає грубо і жорстко. Першим був німецький голкіпер Шумахер, а зараз Денис.

Згадаймо інші історії: Сергій Перхун, Петер Чех, нещодавно був випадок в чемпіонаті України, коли Костянтину Махновському наклали 21 шов. У 2005-му році у мене була історія. Давайте подивимося на загальну картину: ситуація змушує воротаря діяти таким чином, щоб убезпечити себе на футбольному полі. Коли йде лобове зіткнення, воротар зобов'язаний себе страхувати. Коли польовий гравець бореться головою, руки він залишає на рівні тулуба, а воротар їх «викидає» вперед, отримуючи удари в живіт, по печінці та нирках, як завгодно. Єдина зброя воротаря - захист коліном.

Я вважаю, що в цьому епізоді умисної гри не було, але зіткнення тільки на совісті Дениса. Він міг його уникнути і не виставляти коліно, адже лобового зіткнення не було. Олег пробігав повз, тому Бойко міг всього цього уникнути. Моя думка - жовта картка та 11-метровий удар.

Між іншим, фактично відразу після гри Денис мені дзвонив. Він хотів почути мою думку щодо цієї ситуації. Я йому сказав те ж саме, що і зараз. Я вважаю, що він - єдиний, на кому лежить вина у всьому цьому. Олег піти від зіткнення не міг. Денис прийняв рішення, що не зорієнтувався, але умисних дій я не бачу. Не можу про це сказати, адже знаю, як він грає, тренується і працює, -

сказав Шовковський у ефірі програми «Профутбол»

.