Гасло ультрас «біло-синіх» "Хто не скаче, той москаль» спричинило повноцінний флешмоб під час матчу «Динамо» - «Металіст».
Зазначимо, що на стадіоні були присутні майже 40 тисяч глядачів, і практично всі вболівальники підтримали запальний заряд ультрас «біло-синіх».