Орендовані динамівці в матчах 24-го туру УПЛ

Динамо Київ 7 Квітня, 19:11
У 24-му турі чемпіонату України ужгородська «Говерла», за яку виступають два орендованих динамівця Сергій Люлька та Віталій Буяльський, у себе вдома приймала донецький «Металург».

Гра виявилася напруженою і завершилася нульовою нічиєю. Обидва динамівця вийшли на поле в стартовому складі. Буяльський(15-й матч в сезоні, 11-й у старті) був майстерним в організації кількох небезпечних атак. Люлька (17-та гра в першості, 16-та в стартовому складі) надійно відпрацьовував в обороні і не забував підключатися до атак. Ще один динамівець воротар Олексій Шевченко був у заявці на гру.



Аїла Юсуф (3-й матч в сезоні, всі у стартовому складі) відіграв повністю поєдинок у Києві за «Металіст» проти рідного «Динамо», в якому його нинішній клуб програв - 4:2. У цьому поєдинку нігерієць більше запам'ятався апелюванням до головного арбітра зустрічі ніж своєю грою.

Денис Бойко пропускав цей тур і відповідно виїзний матч «Дніпра» в Сімферополі проти «Таврії» через дискваліфікацію.