«Начебто живий-здоровий. Про що з ним вели бесіду, не знаю. Мабуть, про те ж, про що і з дніпрянами -.. Чи не пов'язаний він з «Правим сектором». До речі, 15 хлопців, які вирушили на його пошуки, також були затримані «самообороною». І їм теж вчинили допит «з пристрастю». А мені в п'ятницю дзвонив чоловік, який представився службою безпеки Криму, кликав на розмову з приводу моїх поглядів. Я відмовився. І аналогічні дзвінки були багатьом іншим ультрас, які займають проукраїнську позицію. Чому ми не захотіли висловити її на стадіоні? Це було б дуже небезпечно. Нас там чекали, а сили вже не рівні».
- Як будете діяти, якщо «Таврія» перейде в чемпіонат Росії?
- У чемпіонат країни-окупанта? Ми, як і весь цивілізований світ, не визнаємо анексію Криму. Якщо так станеться, не підтримуватимемо команду.