Решко: Тіньовим лідером чемпіонату є «Дніпро»

Динамо Київ 8 Квітня, 08:29
Футбольний експерт прокоментував найголовніші події 25-го туру УПЛ.

Про матч «Динамо» - «Металіст». - Перемога господарів особисто мені здалася закономірною. Все ж проблеми взимку виникли у харків'ян, а також втрата двох провідних гравців і головного тренера не можуть не позначатися на грі. Думаю, після поразки в Києві «Металіст» випав не тільки з чемпіонської гонки, а й з боротьби за медалі.

Про впевнену гру «Дніпра». - Мабуть, тіньовим лідером чемпіонату є «Дніпро». Команда Хуанде Рамоса набрала хороший хід, обігравши і «Шахтар», і «Динамо». Як показала зустріч з «Таврією», дніпряни не хочуть втрачати очки і в поєдинках з аутсайдерами. Якщо «Дніпро» стане чемпіоном - не буду здивований. Принаймні, зараз у нього для цього є все: хороший тренер, президент, який вкладає гроші, і зіграний колектив. Найголовніше - витримати напругу, яка буде тяжіти над трьома претендентами в чемпіонській гонці на фініші чемпіонату.

Про боротьбу за чемпіонство. - Претендентів на чемпіонство залишилося троє - «Шахтар», «Дніпро» і «Динамо». Кияни відстають від конкурентів на п'ять очок, тому у них вже немає права на помилку. Потрібно перемагати в кожному матчі. Якщо «Динамо» через тур зможе обіграти вдома «Шахтар» - інтрига збережеться до самого кінця,

- цитує Решка «СЕ».