«Враховуючи те, що чемпіонат закінчується 18 травня, нам потрібно було отримати інформацію від клубів, дозвіл президентів. Поспілкувавшись з хлопцями, ми обговорили терміни, вийшло, що у гравців лише три тижні перерви між кінцем чемпіонату і початком підготовки до сезону. Не всі хлопці погодилися, не було єдності, тому ми спільно вирішили, що користь від такого турне не буде великою», - заявив Михайло Іванович Фоменко
«Тепер просимо УФІ підшукати нам на 22-23 травня суперника. Якщо вдасться знайти - добре, якщо ні, доведеться зібратися самим і зіграти», - зазначив головний тренер збірної України