Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков
прокоментував можливу зміну головного київського «Динамо» по завершені сезону.
- Артем, от якщо ІМС таки, дай Бог, змінить головного тренера і замінить всю прогнилу «совкову» структуру в клубі від менеджменту до селекції (судячи з його чергового останньому інтерв'ю про серйозні висновках наприкінці сезону), виникає одне дуже важливе питання! У зв'язку з неприємною ситуацією в країні буде дуже важко запросити класного, іменитого фахівця...
- Ви не забувайте, що при «проклятому совку» цей клуб був набагато успішніше)))
Так, запросити іноземця буде складно ... Але є й інший варіант, досить очевидний, про який поки не варто говорити, - пише Франков у своїй конференції на matchday.com.ua.