Мароканський півзахисник «Динамо» Юнес Беланда розповів в якому клубі та у якій лізі хотів би грати.
«Мій перехід в Київ? У мене не було ніяких інших пропозицій, крім «Аль-Джазіри».
«Люди говорили про «Астон Віллу» стверджуючи, що я пішов у «Динамо» Київ за гроші. Якби це було тільки за гроші, я б приєднався до «Аль-Джазіри». Вони запропонували мені зарплату в двічі більшу ніж у Києві.
«Як довго я буду залишатися в «Динамо»? Я не знаю. Якщо у мене будуть пропозиції, кращі від «Динамо» - я піду. Я мрію про Англію. Кожен гравець хоче грати в Англії в один прекрасний день. Я повинен випробувати це.
«Мій улюблений клуб? «Арсенал», звичайно. Це клуб для французів. «Ньюкасл» також, але вони на щабель нижче. «Манчестер Сіті» та «Ліверпуль» теж мене захоплюють», - цитує Беланда
France Football
.