- Особисто мені здається, що відмова від проведення товариських матчів ні до чого доброго не приведе. Складно сказати, чому тренерський штаб відмовився від можливості перевірити команду в запланованому турне по Америці. Можливо, в цьому напрямку виникли певні проблеми. Хоча, не виключаю, що хтось намагається вивезти збірну саме туди, куди потрібно йому, а не туди, де хотів би зіграти головний тренер. На цьому терені можуть проходити якісь речі, які ні до чого доброго не приведуть. Не виключаю, що й самі збірники не горіли бажанням їхати за тридев'ять земель, в той час як всі інші футболісти будуть прохолоджуватися у відпустках. Але з іншого боку для кожного гравця матч за національну збірну - це завжди подія, а також можливість ще раз довести своє право виступати у футболці цієї команди, -
цитує експерта «СЕ».