У жовто-синіх футболках, з посмішкою на обличчі гравці національної збірної України з футболу представили новий домашній комплект, розроблений фірмою adidas.
- Артем, як тобі нова форма? Складно буде до неї звикнути?
- Звикати не потрібно. Форма хороша, технології з кожним роком все краще і, думаю, це зайве. Головне, щоб вона була для нас щасливою. У новій формі нас чекають нові перемоги.
- Михайло Фоменко назвав приблизну дату нового спарингу - 22-23 травня. Чи готові зіграти?
- Звичайно. Футболісти як солдати - якщо викличуть, то відразу прибудемо. Навіть якщо у відпустці, грати готові всі. Думаю, проблем не буде.
- Тобто, не складно налаштовуватися при таких подіях в країні?
- Абсолютно. Навпаки, футбол повинен розважати, він об'єднує і зближує. Як на мене, потрібно більше проводити спортивних змагань.
- Приємно, що вболівальники підтримують команду в такі важкі часи?
- Звісно. Вболівальники завжди з нами. Їх підтримка відчувається як на клубному рівні, так і на рівні збірних за будь-яких обставин.
- На презентації прозвучав жарт, що збірну Росії можуть виключити з ФІФА, а її місце на Чемпіонаті світу займе Україна. Чи готові виступити на мундіалі?
- (Посміхається) Не треба нам таких подарунків. Думаю, ми заслуговуємо того, щоб опинитися через два роки на Євро у Франції. Все в наших руках. А жарти жартами, скажімо так, у нас свої завдання, свої цілі.