Артем Федецький: «І у відпустці грати готові всі»

Футбол України 9 Квітня, 12:02
Захисник дніпропетровського «Дніпра» Артем Федецький поділився думками про нову екіпіровку збірної України і подальші плани команди.

У жовто-синіх футболках, з посмішкою на обличчі гравці національної збірної України з футболу представили новий домашній комплект, розроблений фірмою adidas.

- Артем, як тобі нова форма? Складно буде до неї звикнути?

- Звикати не потрібно. Форма хороша, технології з кожним роком все краще і, думаю, це зайве. Головне, щоб вона була для нас щасливою. У новій формі нас чекають нові перемоги.

- Михайло Фоменко назвав приблизну дату нового спарингу - 22-23 травня. Чи готові зіграти?

- Звичайно. Футболісти як солдати - якщо викличуть, то відразу прибудемо. Навіть якщо у відпустці, грати готові всі. Думаю, проблем не буде.

- Тобто, не складно налаштовуватися при таких подіях в країні?

- Абсолютно. Навпаки, футбол повинен розважати, він об'єднує і зближує. Як на мене, потрібно більше проводити спортивних змагань.

- Приємно, що вболівальники підтримують команду в такі важкі часи?

- Звісно. Вболівальники завжди з нами. Їх підтримка відчувається як на клубному рівні, так і на рівні збірних за будь-яких обставин.

- На презентації прозвучав жарт, що збірну Росії можуть виключити з ФІФА, а її місце на Чемпіонаті світу займе Україна. Чи готові виступити на мундіалі?

- (Посміхається) Не треба нам таких подарунків. Думаю, ми заслуговуємо того, щоб опинитися через два роки на Євро у Франції. Все в наших руках. А жарти жартами, скажімо так, у нас свої завдання, свої цілі.