Вісім футболістів сімферопольської «Таврії» вирішили не брати участь у матчі проти харківського «Металіста» 13 квітня.
Причиною такого рішення стала кількомісячна заборгованість із зарплатнею для футболістів клубу, повідомляється на сторінці фанатів кримського клубу у «ВК».
Крім того, гравців хвилює невизначеність з подальшою долею «Таврії».
«Звичайно, не виключаємо, що до вихідних керівництвом клубу будуть вжиті якісь заходи щодо вирішення цієї проблеми, будь це виплата зарплати або потрібні слова для хлопців, але поки, як то кажуть, маємо те що маємо», - зазначається у повідомленні