Українське «Ель Класіко»: ситуація з можливими дискваліфікаціями

Динамо Київ 9 Квітня, 15:21
Відразу п'ять гравців київського «Динамо» виявилися в дискваліфікаційній зоні напередодні матчу з донецьким «Шахтарем».

Відразу п'ять гравців київського «Динамо» виявилися в дискваліфікаційній зоні напередодні матчу з донецьким «Шахтарем».

У середу, 16 квітня у Києві на полі НСК «Олімпійський» відбудеться один з вирішальних матчів усього чемпіонату «Динамо» - «Шахтар».

Але перед цим обидві команди мають зіграти матчі 25-го туру УПЛ: «динамівці» у гостях зіграють з львівськими «Карпатами», а «гірники» завітають до Полтави, де зіграють з місцевою «Ворсклою».

Цікавою виглядає ситуація з можливими дискваліфікаціями напередодні такого важливого матчу.

У таборі киян під загрозою дискваліфікації на матч з «Шахтарем» перебувають Андрій Ярмоленко, Денис Гармаш, Лукман Аруна, Олег Гусєв та Сергій Сидорчук. Якщо хтось із цього квінтету отримає жовту картку у матчі з «Карпатами», то зіграти проти «гірників» він не зможе. При чому, якщо Гусєва, Гармаша, Сидорчука або Ярмоленка чекає одноматчева дискваліфікація, Лукман Аруна пропустить одразу 2 матчі (наступний «гірчичник» стане для нього восьмим у нинішньому чемпіонаті).

Зазначимо, що через перебір карток до Львова не поїдуть Юнес Беланда та Огнен Вукоєвич.

Набагато простіша ситуація з картками у «Шахтаря». Під загрозою дискваліфікації перебувають лише два гравці: Фред та Едуардо.

Тільки но відбули дискваліфікацію Олександр Кучер та Тарас Степаненко.