Олег Гусєв вже тренується у загальній групі

Динамо Київ 9 Квітня, 16:01
Сьогодні вранці півзахисник «Динамо» вперше за останні півтора тижні займався в загальній групі. А перед цим кілька днів працював за індивідуальним графіком.

Однак тепер Гусєв відновився на всі 100% і готовий повернутися в гру, стверджують лікарі. А завтра ввечері у Олега відбудеться зустріч з уболівальниками, де охочі зможуть дізнатися у футболіста про стан здоров'я.

Нагадаємо, в позаминулому турі Прем'єр-ліги Олег Гусєв зіткнувся з голкіпером «Дніпра» Денисом Бойком. Тоді в «динамівця» діагностували струс мозку і ушкодження щелепи. Півтора тижні вистачило медикам, щоб поставити гравця на ноги,

повідомляє канал «Футбол 1»

.