Кількість гравців «Таврії», які бойкотують, зросла до десяти

Футбол України 9 Квітня, 17:23
Вже десять гравців сімферопольського клубу відмовляються виходити на матч проти «Металіста».

Основна причина - борги із зарплати.

До бойкоту долучаться як вітчизняні футболісти, так і легіонери. Хоча вирушити до Харкова футболісти все ж головному тренеру пообіцяли.

Футболісти пригрозили розірвати контракти з клубом, якщо після недільного матчу керівництво не погасить перед ними борги.

Раніше повідомлялось, що вісім гравців «Таврії» заявили про наміри бойкотувати наступний матч УПЛ. Керівництво кримсього клубу повідомило, що не в курсі про такі плани футболістів.