Капітан «Динамо» Андрій Ярмоленко
дав свою оцінку подіям, що відбуваються в українському футболі і висловився про перспективи команди.
- Андрій, навесні команда виглядає набагато впевненіше, ніж це було восени. З чим ви це пов'язуєте?
- Минув час, протягом якого ми зробили певний обсяг роботи. Виконали всі вимоги тренера. Зокрема, дуже багато занять було проведено з тактики, які позитивно позначилися на грі команди, взаємодії гравців. Все це перенеслося на футболное поле, як наслідок хлопці стали краще розуміти один одного, взаємодіяти між собою.
- Зараз у «Динамо» досить відповідальний ігровий відрізок у чемпіонаті. Провели матчі з «Дніпром» і «Металістом», а після поєдинку з «Карпатами» вас чекають ще три команди з верхньої частини таблиці - «Чорноморець», «Шахтар» і «Ворскла».
- Після програшу «Дніпру» нам не можна втрачати очки. Якщо це відбудеться, то про чемпіонство можна буде забути. Тому вигравати потрібно в кожній зустрічі. Але навіть при такому розкладі, не все залежить від нас. Відрив від «Шахтаря» складає 5 очок, а це - досить відчутна перевага. Навіть якщо ми обіграємо донеччан в особистій зустрічі, залишаться два пункти, які потрібно ліквідувати. Але можливо це вже буде лише в тому випадку, якщо суперник зробить помилки.
- Ви говорите, що очки втрачати не можна, але й не варто, напевно, забувати, що в першому колі в поєдинках з цими командами «Динамо» з дев'яти очок вдалося взяти всього одне, зігравши внічию з «Ворсклою»?
- Я думаю, це тільки заведе хлопців. Невдачі першого кола будуть націлювати нас на реванш. Те, що було восени - це вже історія, а в майбутньому, як я вже сказав, ми не плануємо втрачати очки. Значить, що у вищеназваних матчах будемо грати тільки на перемогу.
- Наскільки вплинули на гру команди її настрій, події, що відбулися в країні, в українському футболі?
- Звичайно, всі політичні події в країні не могли позитивним чином вплинути на весь наш футбол. Бачимо, що проблемними можуть стати ігри в Криму. Хоча для мене все, що відбувається там, не зовсім зрозуміло і Крим, як і раніше, залишається українським. Все це, звичайно, впливає на настрій, з яким виходиш на поле. Ми своєю грою повинні радувати глядачів, вносити в їхнє життя позитивні емоції.
Всі ці переноси матчів також не несуть нічого позитивного. Але зрозуміло, що уникнути змін у календарі в даній ситуації не представлялося можливим. Однак, друга половина квітня, коли за два тижні командам належить провести по п'ять матчів, для багатьох стане справжньою перевіркою, - цитує Андрія